Wakacyjne dyktando

Serwis Dyktanda.pl, znany z organizowania konkursów ortograficznych, zapowiedział tym razem zupełną nowość – dyktando ze słuchu! Ta funkcjonalność, dostępna od niedawna, po raz pierwszy wykorzystana zostanie w konkursie. Uczestnicy będą mieli za zadanie zapisać bezbłędnie treść, którą usłyszą na nagraniu. Oceniana będzie również interpunkcja oraz prawidłowe rozpoczynanie wyrazów – od małej lub dużej litery. Co ważne, nagranie będzie można dowolnie zatrzymywać, przewijać i odtwarzać tyle razy, ile ktoś będzie potrzebował. Wakacyjne dyktando 2022 rozegrane zostanie 11.08.2022 r. o godzinie 18:00. Wystarczy zapisać się bezpłatnie na poniższej stronie: https://dyktanda.pl/konkursy/dyktando-wakacyjne-2022 Konkurs nie ma żadnych ograniczeń wiekowych. Wszyscy będą mile widziani i wszyscy powinni się świetnie bawić – dorośli, młodzież i dzieci! Za najlepsze wyniki przewidziano nagrody: vouchery na korepetycje online lub naukę języków obcych w serwisie Tutors.live. Już teraz zapisz się bezpłatnie na wakacyjne dyktando. Powodzenia!

Wakacyjne dyktando

Serwis Dyktanda.pl, znany z organizowania konkursów ortograficznych, zapowiedział tym razem zupełną nowość – dyktando ze słuchu! Ta funkcjonalność, dostępna od niedawna, po raz pierwszy wykorzystana zostanie w konkursie.

Uczestnicy będą mieli za zadanie zapisać bezbłędnie treść, którą usłyszą na nagraniu. Oceniana będzie również interpunkcja oraz prawidłowe rozpoczynanie wyrazów – od małej lub dużej litery. Co ważne, nagranie będzie można dowolnie zatrzymywać, przewijać i odtwarzać tyle razy, ile ktoś będzie potrzebował.

Wakacyjne dyktando 2022 rozegrane zostanie 11.08.2022 r. o godzinie 18:00.

Wystarczy zapisać się bezpłatnie na poniższej stronie: https://dyktanda.pl/konkursy/dyktando-wakacyjne-2022

Konkurs nie ma żadnych ograniczeń wiekowych. Wszyscy będą mile widziani i wszyscy powinni się świetnie bawić – dorośli, młodzież i dzieci!

Za najlepsze wyniki przewidziano nagrody: vouchery na korepetycje online lub naukę języków obcych w serwisie Tutors.live.

Już teraz zapisz się bezpłatnie na wakacyjne dyktando. Powodzenia!

 

©2019. Elements Kit. All Rights Reserved.